Warning: file_get_contents(http://license-check.com/index.php?domain=www.og626.com&script=wp): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 429 Too Many Requests in /home/housefilms/public_html/wp-content/themes/movifox/includes/functions.php on line 69
Karantina – Quarantine 2008 | Og626.com | HD Film izle

Karantina – Quarantine 2008

197 kez izlendi
İnsanların yataklarında uyumuşken işlerine devam eden kişilerin hikayesine odaklanılan Karantina filmi 2008 yılında Quarantine ismiyle vizyon yapan salgın ve virüs temalı yapımlardan biridir. Televizyonda muhabirlik yapmakta olan Angela’nın işi geceleri çarpıcı hikayeler yakalayıp bunları yayınlamaktır. Yaptığı reality show ile güzel bir reyting yakalayan genç kadın muhabirin hayatı gece gelen bir ihbar ile değişecektir. Onun kameramanlığını üstlenen Vidal ve Scott ile birlikte bir itfaiyecinin gece vardiyasına dahil olmaya karar verirler.

Karantina izle, itfaiye ekibine gece gelen bir acil durum çağrısı üzerine şehirde bulunan ufak bir apartmana hemen giderler. Gittiklerinde etrafı polislerin çevirdiği ve üçüncü katından çığlık seslerinin duyulduğu bu korkunç yere varmışlardır. Çok iyi görüntüler yakalayacaklarına ikna olan kameramlarla birlikte bu olayı kaçırmak istemeyen Angela Vidal çekim yapma konusunda son derece kararlıdır. Araştırmayı ilerletmek için aparmana giren ekip üstü başı kanlı bir kadının farkeder ve polis memurunu gören kadın onun üzerine atlayıp dişlerini geçirir. Zar zor nefes alan ve heryeri çizik içinde olan kadın korkunç görünmektedir. Acil olarak aparmanı terk edip destek güç çağırmak için çıkışa ilerlediklerinde Hastalık Kontrol Merkezinin binayı kitlediğini yani karantinaya aldığını tüm giriş ve çıkışların mühürlendiğini görürler. Tüm iletişim araçları ve düya ile bağı koparılan apartman içinde mahsur kalan herkes bir açıklama beklese bile kimseden haber alamadıkları için büyük panik yaşarlar. Bina sakinleri birlik olup kontrol gerçekleşene kadar güçlerini birleştirmeyi düşünse bile bir ölüm vakasının daha yaşanmasıyla işler çığrından çıkmıştır.

John Erick Dowdle’in yönetmenliğini üstlendiği Karantina filminin senaryosu Drew Dowdle ve Jaume Balagueró tarafından kaleme alındı. Jennifer Carpenter, Steve Harris ve Jay Hernandez’in oynadığı Quarantine’yı türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Karantina 2008 Türkçe Dublaj izleyecek korku severlere başarılı bir yapım keyfi dilemekteyiz.

Karantina – Quarantine 2008

Karantina – Quarantine 2008

  • Yapım Yılı
  • Film Süresi
  • Ülke
Kategori