Warning: file_get_contents(http://license-check.com/index.php?domain=www.og626.com&script=wp): failed to open stream: Connection refused in /home/housefilms/public_html/wp-content/themes/movifox/includes/functions.php on line 69
Fantasy Island - Hayal Adası 1080p hd izle | Og626.com | HD Film izle

Fantasy Island – Hayal Adası 1080p hd izle

276 kez izlendi
Hudutsuz eğlenmek yerine kimi insanların gitmiş yer aldığı ada içerisinde başlayan korku dolu süreyi anlatan Hayal Adası değişik ismiyle Fantasy Island filmi 2020’de vizyona ismim attı. Buraya eğlenmek emelli gitmiş olan küme adaya ayak basmasının ertesi beklediklerin sefer değişik tek atmosferle karşılaşırlar. Karanlık tek bölge içinde doğaüstü şeylerin dönmeye başladığı enteresan tek yer olur. İnsanlara hayal satan tek turizmcinin işleri batırmasıyla ada tam tek kabusa dönüşecektir.
Hayal Adası Alaka et, Bay Roarke Fantasy Island yerine esrarengiz düşleri ve eğlenmek yerine varlıklı insanların isteklerini karşılayan tek iş adamıdır. Roarke’ın ise adaya gelen konukları yerine değişik tasarılar yaptığı anlaşılmaya başlar. Ama zaman içinde bu istekler birer karabasan gibi oluşmaya başlar ve ada içerisinde can piyasası başlamıştır. Tropilak kuruluş tek anda koskoca tek korku hanesi havası bürünmüştür. Fantasy Island’da yaşamda kalabilmek ve buradan kaçmak yerine tam tek karmaşa hakimdir. Jeff Wadlow’in yönetmekte olduğu Hayal Adası filminin senaryosu Jillian Jacobs ve Christopher Roach doğrulusunda yazıldı. Oyuncuları arasında Michael Peña, Maggie Q ve Lucy Duruma tespit edilen Fantasy Island’ı altyazılı seyredebilirsiniz. Fantasy Island 2020 Altyazılı Full izleyeceklere serüven dolu tek stres seyri dilemekteyiz.

Fantasy Island - Hayal Adası 1080p hd izle

Fantasy Island – Hayal Adası 1080p hd izle

  • Yapım Yılı
  • Film Süresi
  • Ülke
Kategori