Warning: file_get_contents(http://license-check.com/index.php?domain=www.og626.com&script=wp): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 429 Too Many Requests in /home/housefilms/public_html/wp-content/themes/movifox/includes/functions.php on line 69
Ashfall 2019 | Og626.com | HD Film izle

Ashfall 2019

597 kez izlendi
Pektu dağınd patlamak üzere olan yanardağdan insanları kurtarma çalışmasını anlatan Ashfall filmi 2019’da Güney Kore yapımı aksiyon yapımı olarak vizyon yaptı. Seneler boyunca volkanik hareket gözlemlenmeyen ve uykuda olduğu bilinen bu yanardağ içerisinde bazı hareketlenmeler gözlemlenmektedir. Ashfall izle altyazılı filminde Kore Yardımadası üzerinde yer alan binlerce insan bu doğal afetten etkilenecektir.

Ashfall izle, son olarak 1903 senesinde patlayan Çin ile Kore sınırında yer alan Baekdu üzerinde tekrar sismik hareketlenme başlar. 2744 metre yüksekte yer alan bu dağ lavları hızlı bir şekilde şehire doğru yaklaşmaktadır. Eğitimli ve prosfeyonellerden oluşan ekip bunun önüne geçmek için toplanmıştır. Felaketi bir an evvel engel olmak için yetkililer yoğun mesai yapmaktadır. Byeong-jeong Kim ve Hye-joon Lee’nin yönetip senaryosunu yazdığı Ashfall oyuncuları Jung-woo Ha, Hye-jin Jeon ve Ma Dong-Seok oldu. Ashfall 2019 Full izleyenlere güzel bir dram seyri dileriz.

Ashfall 2019

Ashfall 2019

  • Yapım Yılı
  • Film Süresi
  • Ülke
Kategori