Warning: file_get_contents(http://license-check.com/index.php?domain=www.og626.com&script=wp): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 429 Too Many Requests in /home/housefilms/public_html/wp-content/themes/movifox/includes/functions.php on line 69
Alemi Cin 2 Tek Parça Korku | Og626.com | HD Film izle

Alemi Cin 2 Tek Parça Korku

275 kez izlendi
Alemi Cin 2 izle, kaybolan Yeliz bulunması için Salih hoca gözaltına alınır. Yerli korku filmi Alemi Cin filmini tek parça izleyiniz. Türk korku filmleri her zaman favorim olmuştur. Alemi Cin filmide buna en iyi örnekler arasında. Sinemada yayınlanan serinin ilk filmi oldukça etkileyici ve gerçekci sahneleri ile sinema severleri keyifli ancak bi o kadar da korku dolu anlar yaşatmıştı. Oldukça doğa üstü olan olaylar oyuncularımızı oldukça sarsmıştı. Yeliz’in Cinler Alemi içinde kaybolmuş ve arkadaşları tarafından bulunamamıştı. Polisler olaylara çok inanmasa da Yeliz’i bulmak için elinden geleni yapmıştı.

Salih hoca bu durumda en çok şüphe çeken kişi olduğu için göz altına alırlar ve genç kızın bulunması için bilgi vermesini beklerler. Zor durumda kalan Salih hoca durumları anlatır ancak şöyle bir durum vardır, Yeliz ile daha önce Yusuf’un kayboluş şekli aynıdır. Bu durum karşısında şaşkına dönen görevliler ne yapacaktır? Oldukça etkileyici sahneler ile sizi ekrana kitleyen Alemi Cin 2 filmini doyasıya izlemeniz için sitemiz ekledik.

Alemi Cin 2 Tek Parça Korku

Alemi Cin 2 Tek Parça Korku

  • Yapım Yılı
  • Film Süresi
  • Ülke
Kategori